Київська державна академія водного транспорту
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Звернення до роботодавців – керівників юридичних, фінансових установ, підприємств різної форми власності, річкових та морських портів, власників суднохідних компаній, пароплавств, крюїнгів, суднобудівельних та судноремонтних організацій

Перейти донизу

Звернення до роботодавців – керівників юридичних, фінансових установ, підприємств різної  форми власності, річкових та морських портів, власників  суднохідних компаній, пароплавств, крюїнгів, суднобудівельних та судноремонтних організацій  Empty Звернення до роботодавців – керівників юридичних, фінансових установ, підприємств різної форми власності, річкових та морських портів, власників суднохідних компаній, пароплавств, крюїнгів, суднобудівельних та судноремонтних організацій

Повідомлення автор Helga Ср Лист 02, 2011 5:22 pm

Шановні Пані та Панове!

Вас вітає Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Наш навчальний заклад є одним із провідних вищих навчальних закладів України, який здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів в галузі транспорту і транспортної інфраструктури, менеджменту і адміністрування, економіки та підприємництва, інформатики та обчислювальної техніки, права.

Кожного року Академія випускає більше 1300 молодих фахівців. Наші випускники отримують фундаментальну економічну, юридичну та технічну освіту, яка дозволяє їм успішно працювати в банківських, фінансових установах, престижних підприємствах та організаціях, пов`язаних з морською справою і не тільки.

Якщо ви зацікавлені в підборі кваліфікованих та адаптованих до сучасних умов ринкової економіки, конкурентноспроможних фахівців фінансово-економічного, правового, технічного профілю у галузі транспорту і транспортної інфраструктури (судноводіння, судномеханіка, транспортна інженерія) зі спеціалізованим знанням іноземної мови - наш відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників пропонує послуги з підбору персоналу та його адаптацію у відповідності до Ваших вимог для заповнення наявних вакансій. Ми також можемо підібрати для Вас працівників на умовах часткової зайнятості з числа студентів, які бажають працювати у вільний від навчання час.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на потреби наших компаній – роботодавців, тому з впевненістю можемо сказати, що при зверненні до нас, Ви завжди можете розраховувати на професійне, якісне та оперативне співробітництво, кінцевим результатом якого є підбір саме того спеціаліста, який вам необхідний.

При підборі фахівців ми враховуємо не тільки професійні навички кандидатів, але їх комунікативні та психологічні особливості, які дозволяють випускникам ще більш плідно працювати у команді однодумців.
Крім підбору спеціалістів, наш відділ допоможе Вам:
- здійснити набір студентів випускних курсів для проходження практики та стажування;
- провести презентацію Вашої компанії;
-організувати і провести тренінги, тематичні лекції, семінари з залученням провідних викладачів та спеціалістів фінансових та банківських установ, права, морського та річкового флоту.

Ви можете:
 заповнити заявку на сайті https://kdavt.ukraine7.com/t54-topic#82,
 контактувати за електронною адресою: robota_kdavt@ukr.net або зателефонувати за номером: (044) 417-21-66

Щиро дякуємо Вам за інтерес, виявлений до нашого закладу, маємо надію на ділову співпрацю
Начальник відділу сприяння
працевлаштуванню студентів і випускників
Татарінова Ольга Володимирівна

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі