Cьогодні: Ср Серп 10, 2022 4:17 am

Реєструючись на форумі ви зобов'язуєтесь:

1. Не вживати нецензурні висловлювання
2. Не ображати інших користувачів форума або ворожо ставитись до них
3. Не подавати оголошень, які суперечать чинному законодавству України чи правилам етики
4. Не пропагувати у форумі політичну, релігійну, національну, расову ворожість, насильство і тому подібне

Адміністрація форуму не несе жодної відповідальності за зміст повідомлень.
Відповідальність за зміст повідомлення несе тільки його автор.


1. Основні положення

1.1 Основними завданнями роботи  цього форуму та Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників є:

а) Допомога студентам-випускникам у працевлаштуванні.

б) Допомога студентам денної форми навчання у пошуку роботи (стажування), що адекватно вписується у навчальний графік та не заважає процесу основного навчання в Академії (тимчасова та робота з частковою зайнятістю) з акцентом на працевлаштування за спеціальністю, спорідненою з профілем навчання.

в)Освітня робота зі студентами, інформування щодо основних моментів працевлаштування (самостійний пошук, грамотне написання резюме, особливості проходження співбесід).

г)Інформування студентів про гарячі вакансії, актуальні професії сьогодення та вимоги, які ставлять сучасні роботодавці.

1.2 Головною метою  діяльності Відділу є щасливий своєю роботою, молодий спеціаліст, випускник Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

1.3 Основним завданням діяльності форуму з питань працевлаштування КДАВТ є інформування студентів Академії про наявність вакансій на ринку праці, можливості стажування та участі в окремих проектах.

 2. Відповідальність

2.1 Студент(зареєстрований користувач) несе відповідальність за інформацію, що він розміщає на форумі, та в анкеті відповідно до діючого законодавства України.