Київська державна академія водного транспорту
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Списання кредитного боргу

2 користувачів

Перейти донизу

Списання кредитного боргу Empty Списання кредитного боргу

Повідомлення автор SANDERO Чт Черв 22, 2023 12:50 pm

Вітаю всіх! Хотів би отримати вашу допомогу. Чи існує в Україні законне рішення для уникнення оплати заборгованостей за старими кредитами? Сума є значною, і борг уже давно перевищує 170 тисяч. Наразі немає можливості виплатити його, особливо в нашій сімейній ситуації, коли єдиним членом, який працює, є тільки я. Хотілося б дізнатися про наявність реальних законних методів списання боргу або його реструктуризації. Велике спасибі всім, хто поділиться інформацією.

SANDERO

К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 22.06.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Списання кредитного боргу Empty Re: Списання кредитного боргу

Повідомлення автор Sergucho Чт Черв 22, 2023 12:53 pm

На даний момент кредити не нараховуються тільки для військових, які можуть підтвердити свій статус документально. Однак, вам все одно доведеться повернути основну суму кредиту. Є ще один варіант - звернутися до суду і провести процедуру банкрутства фізичної особи відповідно до закону про банкрутство. Для цього вам потрібно буде підтвердити свою нездатність погасити борг, і тільки тоді у вас буде можливість отримати списання кредитної заборгованості. Однак без допомоги юристів буде складно впоратися з цим завданням. Я можу порекомендувати вам юридичну компанію "Звільнимо" https://zvilnymo.com.ua/

Sergucho

К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 19.02.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі