Київська державна академія водного транспорту
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Заочна форма навчання факультету Судноводіння

4 користувачів

Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пт Груд 06, 2013 2:25 pm

у прикріпленому файлі знаходиться Проект Графіка проведення практики, передбаченої навчальними планами факультету Судноводіння для заочної форми навчання на 2015-16 навч. рік.
Тут Ви зможете побачити строки практики, її вид та назву кафедри, що проводить практику.

Остаточний варіант Графіка практики ФСВ для заочної форми навчання з прізвищами викладачів-керівників практики ми розмістимо у вересні 2015 року.

Шукайте в цій темі пости з прикріпленими програмами практик!
Додані файли
Заочна форма навчання факультету Судноводіння Attachment
проект графіку практики ФСВ заоч 15-16.docx У Вас немає прав завантажувати вкладені файли.(18 Кб) Завантажень: 16


Останній раз редагувалося: Helga (Вт Серп 11, 2015 10:53 am), всього регувалося 4 раз(-и)

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Пам`ятка для щодо оформлення на практику для студентів ЗАОЧНОї форми навчання факультету «Судноводіння»

Повідомлення автор Helga Ср Бер 26, 2014 3:01 pm

Студент, допущений деканатом факультету до проходження практики зобов`язаний:

За 2 тижні до початку плавальної практики подати до ВСПСіВ (каб. 115)

  • гарантійний лист (запит на практику або довідку з крюінгу щодо виходу в рейс),
  • лист готовності студента (заоч. ф.н.) до виходу на практику
  • зареєструвати свій тренінг-рекорд бук (див. тему https://kdavt.ukraine7.com/t137-topic.)


До початку практики у викладача-керівника практики від Академії, призначеного кафедрою, студент-заочник повинен одержати:
 необхідні інструкції щодо оформлення документації,
 програму практики,
 методичні рекомендації для проходження практики,
 індивідуальне завдання
 вказівки щодо проходження практики та оформлення тренінг-рекорд бук та звіту про практику.

Прізвища викладачів, яких призначено керівниками практики можна побачити у Графіках практики ФСВ для заочної форми навчання.

Увага! Якщо передача гарантійного листа/запита на практику наручно(особисто) неможлива, обов`язково надсилайте копію листа факсом на номер:
(044) 482-54-20, а оригінал листа поштою на адресу: 04071, м. Київ, вул. Фрунзе, 9.
Студенти, які не подали вчасно і у належному стані згадані документи не будуть допущені до захисту звіту про практику та складання відповідного заліка.


Студенти заочної форми навчання факультету Судноводіння, які до вступу до Академії (або на момент початку практики) мали стаж роботи за спеціальністю на посадах 1, 2, 3, старшого помічника капітана, капітана/1, 2, 3, старшого механіка (або посад, що відповідають наведеним згідно Статуту служби на суднах міністерства морського флоту Союзу ССР, затвердженого наказом від 09.01.1976 р. №6 та чинного законодавства України), який складає 12 місяців, можуть бути звільнені від проходження практики. Таким студентам проводиться атестація з практичної підготовки за відповідний курс відміткою про залік у відповідній заліково-екзаменаційній відомості.

Для цього такому студенту необхідно не менш ніж за тиждень до початку практики
подати керівнику практики заяву на ім*я завідувача відповідної випускаючої кафедри з проханням звільнити від проходження практики враховуючи наявний стаж роботи разом з копіями документів, що підтверджують його робочий стаж (послужна книжка моряка, робочий диплом). Дана заява візується у ВСПСіВ, у відповідного викладача-керівника практики. За умови згоди завідувача кафедри, відміченої на заяві,  такий студент звільняється від практики, а залік йому ставиться "автоматом".

Студент заочної форми навчання, який не працює за обраною спеціальністю (тобто. робота якого не пов*язана з роботою на морських чи річкових суднах зобов*язаний пройти практику відповідно до вимог навчального плану.


ПІД ЧАС ПРАКТИКИ ТА ПІСЛЯ ЇЇ ЗАКІНЧЕННЯ СТУДЕНТИ КДАВТ ЗОБОВ`ЯЗАНІ:
 Своєчасно прибути на базу практики.
 У повному обсязі виконувати всі завдання, передбачені програмою практики і вказівками її керівників.
 Вивчити і суворо дотримуватись правил охорони праці, техніки безпеки і виробничої санітарії згідно з внутрішнім положенням бази практики.
 Нести відповідальність за виконану роботу.
 Своєчасно прибути на заняття в Академію після закінчення практики. У вказаний строк здати усі звітні документи та скласти заліки, передбачені навчальними планами Академії.
 Протягом року, до початку плавальної практики, отримати в установленому законодавством порядку Послужну книжку моряка та Посвідчення моряка.
 Після закінчення практики, протягом 1 тижня, отримати у ВСПСіВ (каб. №115) Листок допуску до захисту звіту про практику і подати Послужну книжку моряка для перенесення даних до Книги реєстрації практичної підготовки.

Примітка: студенту, який не подав вчасно вищенаведені документи щодо оформлення на плавальну практику але пройшов її на судні згідно вимог навчального плану, перебування на судні може бути зараховане наказом ректора як відповідна практична підготовка на підставі заяви цього студента, погодженої з ВСПСіВ, відповідним викладачем-керівником практики від Академії, деканом факультету судноводіння або його заступником та за умови подання документів, що підтверджують перебування на судні та виконання необхідної програми практики. А саме:
- офіційного підтвердження від підприємства-бази практики (або крюінгової компанії приймаємо також паспорт моряка, якщо на відповідному записі присутня печатка крюінгу),
- копії послужної книжки моряка з відповідним записом (знімаємо на місці, Ви подаєте оригінал),
- заповненого листка готовності студента факультету судноводіння до плавальної практики,
- заповненої належним чином Книги реєстрації практичної підготовки кандидата на отримання кваліфікаційного диплому вахтового помічника капітана/вахтового механіка (Training Record Book).


Студентів, які не оформили документи щодо практики у ВСПСіВ не буде переведено на настуний курс та не буде допущено до складання державних іспитів! Студентам випускних курсів оформлення практики необхідно завершити не пізніше ніж за місяць до проведення випускних іспитів.

Оформлення практики відповідним чином у ВСПСіВ дає можливість підтвердження плавального цензу, необхідного для подальшого дипломування на звання штурмана/механіка 3 розряду в Інспекції дипломування моряків.

P.S.: Більш детально процедура оформлення на практику студента-заочника ФСВ  та форми запиту, листка готовності, необхідних заяв в прикріпленому файлі -
ІНСТРУКЦІЇ з оформлення документації щодо проведення практики для студентів заочної форми навчання факультету судноводіння
.
Додані файли
Заочна форма навчання факультету Судноводіння Attachment
Інструкції з оформлення документації про практику для ЗФН ФСВ (остаточна).docx У Вас немає прав завантажувати вкладені файли.(52 Кб) Завантажень: 23


Останній раз редагувалося: Helga (Пн Жовт 19, 2015 2:23 pm), всього регувалося 6 раз(-и)

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор anri Нд Травень 11, 2014 11:24 am

Скажите, я могу скачать, распечатать TRAINING-RECORD BOOK красиво прошить и пользоваться, или я должен приобрести уже готовый вариант?
Спасибо!

anri

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 11.05.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пн Травень 12, 2014 9:28 am

anri пише:Скажите, я могу скачать, распечатать TRAINING-RECORD BOOK красиво прошить и пользоваться, или я должен приобрести уже готовый вариант?
Спасибо!

Да, Вы вполне можете распечатать прошить TRAINING-RECORD BOOK и пользоваться им. Главное, ДО начала заполнения этого документа его необходимо зарегистрировать либо у нас в отделе либо в Вашем подразделении академии.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Пт Травень 16, 2014 9:05 am

Добрый день!
Я, с июня буду студентом 3-го курса заочной формы обучения "Судоводитель". Есть следующие 2 вопроса:
1. Появилась возможность уйти в рейс в должности Мессбоя. Подойдет ли такая должность для стажа в тренинг бук?
2. Если я не успею набрать 12 месяцев практики за 3-4 курсы обучения для тренинг бука, могу ли я их донабрать на 5-6 курсах, когда буду обучаться на специалиста? Защитают ли стаж в 12 месяцев, если, например, 6 месяцев из них я получу на 4 курсе, учась на бакалавра, и 6 месяцев - на 5 курсе, учась на специалиста?
Заранее благодарен за ответы.

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пт Травень 16, 2014 11:06 am

Andrii9812 пише:Добрый день!
Я, с июня буду студентом 3-го курса заочной формы обучения "Судоводитель". Есть следующие 2 вопроса:
1. Появилась возможность уйти в рейс в должности Мессбоя. Подойдет ли такая должность для стажа в тренинг бук?
2. Если я не успею набрать 12 месяцев практики за 3-4 курсы обучения для тренинг бука, могу ли я их донабрать на 5-6 курсах, когда буду обучаться на специалиста? Защитают ли стаж в 12 месяцев, если, например, 6 месяцев из них я получу на 4 курсе, учась на бакалавра, и 6 месяцев - на 5 курсе, учась на специалиста?
Заранее благодарен за ответы.

1. Должность "мессбой" не подходит для прохождения практики заочникам специальности "судовождение", т.к. стюарт не является матросом и не выполняет функциональные обязанности связанные с судовождением. Принимается только должность палубного кадета или матроса.
2. Практика на заочной форме обучения спец. судовождение проходит на 3, 4 и 6 курсах.  3 и 4 курсы примерно по 6 мес. и 6 курс - 1,5 мес. На 5 курсе практика учебным планом не предусмотрена. Соответственно, рейс на пятом курсе практикой считаться не может. Для того, чтобы практика защитывалась в плавательный ценз, требуемый для получения первого раб. диплома штурмана ВСЕ отображенные в тренинг-буке рейсы, подтвержденные соответствующими записями в послужной книжке моряка должны быть должным образом отображены в приказах по студенческому составу академии о прохождении практики студентами. Для этого студент-заочник должен своевременно, ДО выхода в рейс подать в наш отдел все необходимые документы.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Bashir T. Ср Лют 04, 2015 7:56 am

Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Bashir T.

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 04.02.2015

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Ср Лют 04, 2015 9:23 am

Bashir T. пише:Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Здравствуйте.
а как так получилось, что у Вас до сих пор нет послужной?
Вы гражданин Украины?

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Bashir T. Ср Лют 04, 2015 10:56 am

Нет. Я гражданин Азербайджанской Республики. У меня подготовлена нотариально заверенная копия трудовой книжки. Может мне взять справку о том, на каких судах я работал и в какой должности или подготовить Справки о плавании? Также объясните , пожалуйста, про Удостоверение моряка. У меня есть рабочий диплом капитана.

Bashir T.

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 04.02.2015

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Bashir T. Ср Лют 04, 2015 11:12 am

Helga пише:
Bashir T. пише:Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Здравствуйте.
а как так получилось, что у Вас до сих пор нет послужной?
Вы гражданин Украины?

Нет. Я гражданин Азербайджанской Республики. У меня подготовлена нотариально заверенная копия трудовой книжки. Может мне взять справку о том, на каких судах я работал и в какой должности или подготовить Справки о плавании? Также объясните , пожалуйста, про Удостоверение моряка. У меня есть рабочий диплом капитана

Bashir T.

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 04.02.2015

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Ср Лют 04, 2015 11:57 am

Bashir T. пише:
Helga пише:
Bashir T. пише:Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Здравствуйте.
а как так получилось, что у Вас до сих пор нет послужной?
Вы гражданин Украины?

Нет. Я гражданин Азербайджанской Республики. У меня подготовлена нотариально заверенная копия трудовой книжки. Может мне взять справку о том, на каких судах я работал и в какой должности или подготовить Справки о плавании? Также объясните , пожалуйста, про Удостоверение моряка. У меня есть рабочий диплом капитана

Давайте для начала определимся, что Вы собираетесь делать со всеми этими документами?
Если вопрос в оформлении производственной практики - то нам будет достаточно зваверенной копии трудовой (если она на русском или англ.) и справки о том на каких судах Вы работали. Далее Вы пишете заявление о перезачете практики, заявление визируется в нашем отделе и у преподавателя - руководителя практики и передается нам в отдел.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Bashir T. Ср Лют 04, 2015 12:06 pm

Helga пише:
Bashir T. пише:
Helga пише:
Bashir T. пише:Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Здравствуйте.
а как так получилось, что у Вас до сих пор нет послужной?
Вы гражданин Украины?

Нет. Я гражданин Азербайджанской Республики. У меня подготовлена нотариально заверенная копия трудовой книжки. Может мне взять справку о том, на каких судах я работал и в какой должности или подготовить Справки о плавании? Также объясните , пожалуйста, про Удостоверение моряка. У меня есть рабочий диплом капитана

Давайте для начала определимся, что Вы собираетесь делать со всеми этими документами?
Если вопрос в оформлении производственной практики - то нам будет достаточно зваверенной копии трудовой (если она на русском или англ.) и справки о том на каких судах Вы работали. Далее Вы пишете заявление о перезачете практики, заявление визируется в нашем отделе и у преподавателя - руководителя практики и передается нам в отдел.

да, речь идёт исключительно о производственной практике. Тогда понятно. У нас нет послужной книжки моряка, тогда мне необходима справка из отдела кадров о том на каких судах и в какое время я работал.

Bashir T.

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 04.02.2015

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Ср Лют 04, 2015 12:37 pm

Bashir T. пише:
Helga пише:
Bashir T. пише:
Helga пише:
Bashir T. пише:Добрый день.
Я студент 3 курса по специальности "судовождение" и работаю уже 8 лет капитаном. Где мне взять для заполнения Послужную книжку моряка

Здравствуйте.
а как так получилось, что у Вас до сих пор нет послужной?
Вы гражданин Украины?

Нет. Я гражданин Азербайджанской Республики. У меня подготовлена нотариально заверенная копия трудовой книжки. Может мне взять справку о том, на каких судах я работал и в какой должности или подготовить Справки о плавании? Также объясните , пожалуйста, про Удостоверение моряка. У меня есть рабочий диплом капитана

Давайте для начала определимся, что Вы собираетесь делать со всеми этими документами?
Если вопрос в оформлении производственной практики - то нам будет достаточно зваверенной копии трудовой (если она на русском или англ.) и справки о том на каких судах Вы работали. Далее Вы пишете заявление о перезачете практики, заявление визируется в нашем отделе и у преподавателя - руководителя практики и передается нам в отдел.

да, речь идёт исключительно о  производственной практике.  Тогда понятно.  У нас нет послужной книжки моряка, тогда мне необходима справка  из отдела кадров о том на каких судах  и в какое время я работал.  
Совершенно верно, плюс заверенная копия трудовой.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Програми практики для студентів-заочників ФСВ

Повідомлення автор Helga Вт Серп 11, 2015 10:52 am

Нажаль платформа форуму не дозволяє розмістити PDF-файли програм практики - замало місця.

Всі бажаючі студенти-заочники ФСВ надіславши запит з необхідною інформацією (ПІБ студента, курс, спеціальність, заоч. форма навч.)  на електронну пошту нашого відділу (robota_kdavt@ukr.net) отримають у відповідь файли відповідної програми практики.


Останній раз редагувалося: Helga (Пн Жовт 19, 2015 2:05 pm), всього регувалося 1 раз(-и)

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Нд Жовт 18, 2015 11:49 am

Добрый день!
Проконсультируйте, пожалуйста, по следующему вопросу:
Я студент 4-го курса факультета "Судовождение". На 3-м курсе уже был на практике, где набрал почти 7 месяцев стажа с заполнением тренинг бука и отмеченным у Вас. Так вот сейчас иду на очередную практику с 4 курса, но я не успею на гос экзамены. Мне методисты сообщили, что я могу написать заявление и предоставить справку, чтобы мне дали возможность повторного обучения после рейса. С рейса я приду в июле-августе 2016 с заполненным тренинг буком и стажем в 12 месяцев. Вопрос в следующем   - этот рейс мне зачтется при подсчете 12 месяцев для того, чтобы на повторном обучении получить диплом штурмана или же надо будет снова идти в рейс для получения практики?
По сути у меня будет 12 месяцев в тренинг буке, подтвержденная приказами в академии, что я ходил на практику, у меня будут сданы отчеты о практике моим руководителям, у меня не будет задолженностей, так как после рейса я все сдам. Единственное - я не успею на гос экзамены. В связи с чем волнуюсь, как практика будет считаться уже на повторном обучении. Ведь в принципе, мне надо будет только ждать целый год гос экзаменов, а все остальное у меня уже будет сдано, в т. ч. и практика или же я неправильно это вижу?

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пн Жовт 19, 2015 9:08 am

Andrii9812 пише:Добрый день!
Проконсультируйте, пожалуйста, по следующему вопросу:
Я студент 4-го курса факультета "Судовождение". На 3-м курсе уже был на практике, где набрал почти 7 месяцев стажа с заполнением тренинг бука и отмеченным у Вас. Так вот сейчас иду на очередную практику с 4 курса, но я не успею на гос экзамены. Мне методисты сообщили, что я могу написать заявление и предоставить справку, чтобы мне дали возможность повторного обучения после рейса. С рейса я приду в июле-августе 2016 с заполненным тренинг буком и стажем в 12 месяцев. Вопрос в следующем   - этот рейс мне зачтется при подсчете 12 месяцев для того, чтобы на повторном обучении получить диплом штурмана или же надо будет снова идти в рейс для получения практики?
По сути у меня будет 12 месяцев в тренинг буке, подтвержденная приказами в академии, что я ходил на практику, у меня будут сданы отчеты о практике моим руководителям, у меня не будет задолженностей, так как после рейса я все сдам. Единственное - я не успею на гос экзамены. В связи с чем волнуюсь, как практика будет считаться уже на повторном обучении. Ведь в принципе, мне надо будет только ждать целый год гос экзаменов, а все остальное у меня уже будет сдано, в т. ч. и практика или же я неправильно это вижу?
Здравствуйте.
Нам нужно знать Вашу фамилию, имя и отчество, для того, чтобы проверить Ваше оформление на практику по нашим приказам. Только после этого мы сможем ответить на Ваш вопрос.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Пн Жовт 19, 2015 9:15 am

Сточеван Андрей Григорьевич

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пн Жовт 19, 2015 2:18 pm

Andrii9812 пише:Сточеван Андрей Григорьевич

Андрей,
повторного прохождения практики от Вас требоваться не будет, если Вы были в том рейсе по которому подавали нам запрос.
По возвращению из рейса Вам нужно будет:
- зайти к нам в отдел, и подать вашу послужную (копию 1 и стр. соотв.записи) - подтвердить пребывание на практике,
- сдать письменный отчет по практике соответствующему преподавателю и сдать зачет (если нужен план отчета - напишите запрос нам на мейл. в ответном письме получите план отчета).
- поставить соотв. отметки о зачете в тренинг-бук (у преподавателя) и после зачета подтвердить ценз в нашем отделе.

Если, вдруг, Вы были в рейсе от другой компании (имеется в виду крюинг) - Вам нужно будет оформить этот рейс. Для этого возьмите с собой Вашу послужную и паспорт моряка.
Приемные дни в отделе - вторник, четверг. Приходите.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пн Жовт 19, 2015 2:24 pm

Andrii9812 пише:Сточеван Андрей Григорьевич

Андрей, Вы в рейсе от компании "Унивис ЛТД", правильно?

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Пн Жовт 19, 2015 2:28 pm

Да, все верно, на днях должен уходить в рейс, отправка в рейс затянулась, в связи с чем и возникли вопросы, так как не успею из-за этого на гос экзамены.

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Пн Жовт 19, 2015 2:51 pm

Andrii9812 пише:Да, все верно, на днях должен уходить в рейс, отправка в рейс затянулась, в связи с чем и возникли вопросы, так как не успею из-за этого на гос экзамены.

Вот и хорошо. Счастливого Вам рейса, и, главное, проставьте печати крюинга в паспорте моряка и тренинг-буке, после рейса и перед тем, как ехать к нам.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Пн Жовт 19, 2015 2:54 pm

Хорошо, спасибо.

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Andrii9812 Вт Лип 26, 2016 3:50 pm

Добрый день!
Я летом этого года получил диплом бакалавра (судоводитель). Заочник. Тренинг бук заполнен, Вами проверен и подписан. При подаче документов на рабочий диплом, который я буду получать первый раз, у меня попросили справку о присвоении звания. У меня таковой не оказалось. Мне сообщили, что я должен ее взять в отделе практики своего учебного заведения. Правда ли это и могу ли я у Вас ее взять. Спасибо.

Andrii9812

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 16.04.2014

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Helga Вт Лип 26, 2016 4:43 pm

Andrii9812 пише:Добрый день!
Я летом этого года получил диплом бакалавра (судоводитель). Заочник. Тренинг бук заполнен, Вами проверен и подписан. При подаче документов на рабочий диплом, который я буду получать первый раз, у меня попросили справку о присвоении звания. У меня таковой не оказалось. Мне сообщили, что я должен ее взять в отделе практики своего учебного заведения. Правда ли это и могу ли я у Вас ее взять. Спасибо.

Наш отдел справок о присвоении звания не выдает, т.к. академия не в праве присваивать Вам какие-либо звания. Более того, никакой подобной справки в положении о дипломировании не значится. Попробуйте обратиться в другую инспекцию или уточнить свой вопрос по горячей телефонной линии инспекции дипломирования моряков.

_________________
Той, хто хоче, робить більше, ніж той, хто може. (Г.Марі)

Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатись слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте. (Д.Трамп)
Helga
Helga
Admin

К-ть повідомлень : 128
Дата регистрации : 07.10.2011
Звідки : КДАВТ

Повернутися до початку Перейти донизу

Заочна форма навчання факультету Судноводіння Empty Re: Заочна форма навчання факультету Судноводіння

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі